קורס מדריכי אימון גופני לנשים בהיריון ולאחר לידה

20180219100226!Logo_wingate.jpg
B52A9002-(2).jpg

מעל הכל בניתי לכם תכנית פורצת דרך שמטרתה שמירה על הריון בגוף בריא ומניעת נזקים באגן הנשי ולכן התכנים משולבים מתורת התנועה עם עולם המיילדות.

אימון נשים בהיריון הוא הרבה מעבר לכושר גופני! כדאי באמת לדעת שעושים את הדבר הנכון.

השאלות הן רבות: מהו האימון המותאם בהיריון והאם יש כזה? כיצד לאמן את האישה ולהכין אותה ללידה? לעזור לה לחזור לשגרת החיים לאחר לידה? מה זה אומר לשקם את הגוף מסוגי הלידות השונים?

הצטרפו לקורס שלנו וגם אתם תהיו מדריכים מומחים באימון גופני לנשים בהריון ולאחר לידה.

השיעורים בגישה רב תחומית וכוללים מגוון שיטות אימון מתחום הכושר, הספורט, התנועה והרפואה המשלימה ומותאמים למדריכים העובדים בסטודיו, חדר כושר, outdoor ואימונים פרטניים.

מטרת העל שלנו בקורס היא שתצליחו להבין לעומק את הצרכים הייחודיים של האוכלוסייה הזו, לבנות תכנית אינטגרטיבית של אימון גופני ייחודי ומדויק, הלוקח בחשבון את ההיבטים הגופניים, רגשיים, קוגנטיביים ואישיותיים של האישה העומדת מולכם בכל שלב.

לכן חילקנו את הקורס ל-3 חלקים עיקריים:

1. תקופת ההיריון - השינויים המתרחשים במהלך ההיריון והתאמת אימון לשמירה על הריון בריא בגוף בריא.

2. תהליך הלידה - היכרות עם תהליך הלידה והכנת האישה ללידה פעילה.

3. לאחר הלידה - שיקום הגוף לאחר הלידה בהתאם לסוג הלידה ולמצב האישה.

B52A8965-(2).jpg
20190212_211026-(3).jpg

התכנים עיוניים ומעשיים ומתייחסים לכל ההיבטים

המודגשים בתורת האימון:

•   5 עקרונות הלידה כבסיס לתכנית האימונים

•  שמירה על תפקוד תקין של שרירי רצפת האגן

•  אנטומיה ופיזיולוגיה של ההיריון, לידה ולאחר לידה

•  תורת התנועה בהריון, בלידה ולאחר הלידה

•  היבטים אישיותיים, נפשיים, קוגנטיביים וגופניים

•  סיור מותאם למדריכים בחדר לידה

•   היבטים במדעי התזונה ועוד...

בהתאם למטרת העל שלנו השיעורים מגוונים מאוד ומלבד התכנים העיוניים בכל מפגש מתקיים שיעור מעשי בסגנון שונה: פיטבול, רצועות תליה, חדר כוח, גלילים, אביזרים קטנים, נקודות מגע, מתיחות, פעילות אירובית מגוונת ועוד.

התכנים מועברים ע"י צוות מומחים ייחודי הכולל את מיטב אנשי המקצוע בעלי ניסיון קליני רב בשטח המקפידים להתעדכן ומביאים אלינו בכל קורס את המילה האחרונה במחקרים החדשים.

סרטון סיכום קורס- מחזור מס' 3
סרטון סיכום קורס- מחזור מס' 1

רכזת הקורס: רות עוז שלם

בעלת שני תארים אקדמיים, בוגרת תואר B.Ed בהצטיינות בחינוך גופני עם התמחות במחול ממכון וינגייט. בוגרת תואר שני בבריאות הציבור MPH במגמת קידום בריאות בביה"ס לבריאות הציבור שבפקולטה לרפואה, הדסה עין כרם, האוניברסיטה העברית.

מומחית באימון נשים במעגל החיים ואימון נשים בהיריון ולאחר לידה בפרט, תומכת לידה - דולה, השתתפה במאות לידות והכינה אלפי נשים וזוגות ללידה. בעלת העסק לקידום בריאות האישה והקהילה "גוף שלם - נעים במעגל החיים", מייסדת הכנס האינטגרטיבי לקידום בריאות האישה בישראל "האגן הנשי בהיבט רב תחומי" המיועד לאנשי מקצוע.